Ročník 2013/2014

celý oddíl - všichni členové - akce je určená pro celý oddíl
 - akce je určená pouze pro vedení oddílu

Plánované akce:

celý oddíl - všichni členové STAVBA TÁBORA NA POSEKANCI

Kdy: sobota 28.6

Příprava tábořiště na naší základně, hlavně pro vedení a Pašeráky

celý oddíl - všichni členové TÁBOR

Kdy: 14.–26. 7. 2014  (Předtábor pro vedoucí bude už od 12. 7. 2014)
Kde: tábořiště "Pánův kopec" u obce Proseč

Veškeré info na schůzkách, popř. pište vedoucímu oddílu Vladimíru Vejrostovi nebo Melounovi

DO KONCE ČERVNA JE NUTNO ODEVZDAT PŘIHLÁŠKU A ZAPLATIT TÁBOR! To můžete na družinových schůzkách nebo na informační schůzce pro rodiče která se koná ve čtvrtek 26.6. v 16:30 v klubovně.

Již proběhlé akce

celý oddíl - všichni členové Zahajovačka

Kdy: 6.9.2013 v 16:00 v klubovně
S sebou: Rozvrh, zápisník, tužku

celý oddíl - všichni členové Výprava na Šerlich

Kdy: 28.9.
Sraz: V 7 00 na autobusáku
Vybavení: Jídlo na celý den, dostatečné množství pití, plnohodnotnou obuv na pochod, výbava na schůzku, pláštěnku, oblečení podle počasí - vše mít sbaleno v jednom batůžku
Peníze: 180,-Kč, kapesné dobrovolné
Návrat: Téhož dne v pozdějších odpoledních hodinách (bude ještě před odjezdem upřesněno)

celý oddíl - všichni členové Lánská hučka

Kdy: 11. - 12. 10.
Start: Od 16. hodiny páteční do 16. hodiny sobotní
Jedná se o tradiční skautskou běhací akci s letošním netradičním zaměřením. Letos bude Hučka spojena s charitativní akcí Postavme školu v Africe.

celý oddíl - všichni členové Říhajda

Kdy: 8. - 10. 11.
Sraz: 16:00 na autobusovém nádraží ( Litomyšl ;) )
S sebou: 150,- , Spacák, karimatku, přezůvky, ešus, hygienu, KPZ (+tužka/papír/ŠÁTEK/uzlovačka), oblečení dle vlastního uvážení Společné jídlo bude sobotní oběd a nedělní snídaně.
Návrat: 11:00 též na autobusovém nádraží.

V případě jakékoli otázky se obraťte na oddílový vzkazovník nebo na Očka

celý oddíl - všichni členové Vánoční výprava

Kdy: 7. - 8. 12. 2013
Sraz: V 8:30 v klubovně
S sebou: Papír, tužka/pero, spacák, karimatka (dobrovolné), ešus + příbor, hrníček, zpěvník, kroj/oddílové tričko, šátek, uzlovačka, KPZ, vhodné oblečení a boty dle počasí, přezůvky, hudební nástroj (kdo umí), dobrá nálada
Jídlo: Společná bude sobotní večeře a nedělní snídaně. V sobotu ráno se můžete nasnídat doma, tudíž vám stačí vzít si něco na oběd a pití na dopoledne.
Vzhledem k tomu, že jedeme v tak brzkém prosinci, chápeme, že ne každý má již napečené cukroví. Přivezení cukroví na výpravu je tedy dobrovolné.
Vánoční nálada: Máte možnost dávat i přijímat dárky. Buď se lze domluvit jednotlivě mezi kamarády, se kterými chci, nebo můžete vybrat vhodný dárek, který se dá do společné krabice, z kteréž se bude losovat.
Peníze: 200,- Kč. V ceně je zahrnuta strava, chata a cesta. Kdyby měl k ceně někdo nějaké dotazy, individuálně vše objasním.
Návrat: 9:52 na autobusové nádraží

celý oddíl - všichni členové Kino - Hobit

celý oddíl - všichni členové Vánoční dračák

celý oddíl - všichni členové Tělocvična

Kdy: leden
Florbal

celý oddíl - všichni členové Herní odpoledne

Kdy: V sobotu 22. února 2014
Kde: Klubovna našich sester
Začínáme v 15:00
S sebou: Dobrou náladu

celý oddíl - všichni členové Regata Open

Kdy: duben 2014

Tradiční závod lodiček na Desince pro drsné lodivody.

celý oddíl - všichni členové Výprava po stopách Hernanda Cortéze

Kdy: 7-8.6.2014
Sraz: 7.6 v 9:00 v klubovně
Návrat: 8.6 na autobusové nádraží,  v 9:50
Co s sebou: šátek, uzlovačku, papír, tužku, spacák a karimatku, kloudný oblečení a boty do lesa, ešus a příbor, 100kč
, baterku, pláštěnku, dobrou náladu
Co jídlo? - Na výpravě si budem vařit sobotní oběd. Budem ho připravovat na ohni, proto si každá družina (Pašeráci, Mazáci (a klidně i Partyzáni) domluví co bude vařit a vše potřebné si na výpravu donese (kotlík je v klubovně) - prosím NE polívku v pytlíku a podobně
- ostatní jídlo si vemte dle libosti, nezapomeńte dostatek pití, případně vodu na vaření. ;-)

Kde budeme spát? - Protože už je červen a venku je pěkně, vyspíme se pod širákem - teda ne úplně, bude to překvápko, každopádně déšť nám vadit nebude. Počítejte s tím ale při balení oblečení.